گِرد – دُور برانکو مذاکره پرونده بازیکن

گِرد – دُور: برانکو مذاکره پرونده بازیکن بازیکنان پرسپولیس پرسپولیس لیست برانکو محسن مسلمان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مسلمان در لیست برانکو نیست / گرشاسبی

مدیرعامل کلوب پرسپولیس می‌گوید هنوز رای دادگاه CAS جهت پرونده محرومیت سرخ‌پوشان اعلام نشده است.

مسلمان در لیست برانکو نیست / گرشاسبی

گرشاسبی: مسلمان در لیست برانکو نیست

عبارات مهم : برانکو

مدیرعامل کلوب پرسپولیس می گوید هنوز رای دادگاه CAS جهت پرونده محرومیت سرخ پوشان اعلام نشده است.

به گزارش ایسنا، حمیدرضا گرشاسبی راجع به بخشودگی کلوب پرسپولیس از سوی فیفا در فصل نقل و انتقالات توضیح داد: بارها اطلاع رسانی کرده ایم چون حق هواداران و مردم عزیز است که در جریان امور قرار بگیرند. هر چه به ما اعلام می شود، آن را رو راست و صادقانه به اطلاع هواداران می رسانیم تا مقداری از نگرانی ارزش کاسته شود ولی جابه جایی های زمانی دست ما نیست. به ما می گویند دوم یا سوم خرداد نتیجه پرونده اعلام می شود ولی در نهایت به وقت دیگری موکولش می کنند ولی در جهت باز شدن پنجره نقل و انتقالات هیچ چیز معلوم نیست ولی کارهایی که باید انجام می دادیم را بیش از آن را انجام دادیم.

مسلمان در لیست برانکو نیست / گرشاسبی

او افزود: همه اسناد، مدارک و دفاعیه های منطقی را جمع آوری کردیم. در آخرین دادگاه CAS نمایندگان حقوقی کلوب ریزه اسپور حضور نداشتند چون قبلا رضایت آن ها را گرفته بودیم و در پرونده موجود بود. ما آخرین دفاعیاتمان را به وسیله وکیل پرونده انجام داده ایم و منتظریم ببینیم نظر نهایی چه خواهد بود.

مدیرعامل کلوب پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که کدام یک از بازیکنان این تیم هنوز جهت تمدید قرارداد بلاتکلیف هستند عنوان کرد: سه چهار بازیکن هستند که مرتب اعلام می کنند می آییم. مذاکره با آن ها به بعد از بازی با الجزیره موکول شد و بعد از آن نیز به مسافرتی رفتند و منتظریم برگردند تا پای میز مذاکره بنشینیم و وظیفه ارزش را مشخص کنیم. مردها کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، وحید امیری و محسن مسلمان جزو بازیکنانی بودند که باید می آمدند و صحبت می کردیم. البته محسن مسلمان آمد و صحبتی با هم داشتیم. تصمیم نهایی به نظر آقای برانکو منوط شد و باید بگویم محسن مسلمان در لیست برانکو نیست.

مدیرعامل کلوب پرسپولیس می‌گوید هنوز رای دادگاه CAS جهت پرونده محرومیت سرخ‌پوشان اعلام نشده است.

گرشاسبی همچنین راجع به بازیکنان تازه که جذب پرسپولیس شده است اند تصریح کرد: با در نظرگرفتن این که ما از بازیکن گیری محروم هستیم نمی توانیم قراردادی به صورت مکتوب ببندیم و تنها باید به صورت شفاهی با بازیکن توافق کنیم تا بعد از اتمام محرومیت قرارداد را امضا کنیم. اجازه بدهید اسامی را هم بعد از مشخص شدن محرومیت اعلام کنم ولی لیست ما به آن صورت جای خالی ندارد که بتوانیم بازیکن تازه جذب کنیم. مذاکره ما با مهدی شیری نیز به صورت شفاهی بوده و توافق با او را تایید می کنیم.

او همچنین در مورد بازی برگشت برابر الدحیل و نامه نگاری با AFC جهت عوض کردن وقت این مسابقه گفت: فدراسیون فوتبال قبل از این که قرعه کشی انجام شود، با AFC نامه نگاری کرد تا این دیدار به علت هم زمانی با شب تاسوعا سریعتر برگزار شود. AFC نیز در پاسخ اعلام کرد ما می توانیم میزبانی را جابه جا کنیم ولی این اتفاق باعث می شود وقت میزبانی در بازی دوم از دست برود و آسیب ببینیم. از طرفی هم خیالمان راحت بود که طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) همچون بازی دو سال پیش تیم ملی، ورزشگاه آزادی را تبدیل به حسینیه می کنند.

واژه های کلیدی: برانکو | مذاکره | پرونده | بازیکن | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | لیست برانکو | محسن مسلمان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog